Yorumlarınız

Mutlu danışanlarımız hayatlarına artık daha mutlu devam ediyorlar.

Dilay hocam öncelikle sizden çok şey öğrendim. Bunlardan en önemlisi alışveriş yapmayı öğrenmiş olmaktı. 2. olan ise sosyal ilişkilerimizin nasıl olacağı ile ilgiliydi. Güzel sözler, nezaket ve selamlaşmayı en çok sizin gibi değerli öğretmenlerimden gördüm küçüklüğümden bu yana ilerlemekte de payınızın olduğunu da belirterek başlamak değerlendirmek istedim. İyi ki varsınız..

Her anne için evladı özeldir ya benimde oğlum benim için biricik özel… Anaokulundan başladı Dilay hocamla yolculuğumuz… Sonra ilkokul başlangıcı kaygılı bir süreç.. Yapar mı yapamaz mı? Durur mu durmaz mi? Derken kendimizi gene Dilay hocamın yanında bulduk… Sonrası mı? Sorunsuz bir başlangıç… Sadece oğlum için değil bizim içinde.. Dinleyen, anlayan, yönlendiren harika insan… İyi ki tanıdık seni… Her şey için teşekkürler… Bu arada hala başım sıkıştığında alo diyebileceğim sorularıma yanıt alabileceğim bir insan… Derdin para olmadığı, insanın derdiyle dertlenildigi gösteren nadir insanlardan… Her şey için teşekkürler..

Dilay Hanım ile ilk tanıştığımızda o kadar umutsuzdum ki? Daha önce birçok psikolog ile görüşmeme rağmen hiçbirinden verim alamamıştım. Dilay Hanım daha ilk seansta beni çok iyi anladı ve yol gösterdi. Benim anlatmama gerek kalmadan benim bile farkında olmadığım duygularıma dokundu. Artık kendimi daha özgür ve hafif hissediyorum. Her şey için teşekkürler..